aktualnosci branzowe - PORTAL CX-CEM

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualnosci branzowe

BĄDŹ PROFESJONALISTĄ DZIĘKI NAM

Poprzez łamy naszego PORTALU chcemy umozliwić dostęp do informacji o wszystkich wydarzeniach biznesowych i edukacyjnych, mogacych miec swój pozytywny wpływ na kształtowanie opinii o obszarze Customer Eperience/Customer Experience Management.
Niezaleznie od uzywanych w Twojej firmie mediów komunikacji, tu znajdziesz (lub opublikujesz, jesli jestes dostawcą wiedzy i rozwiązań przydatnych w branzy) przydatne informacje, wskazówki, na temat zblizajacych się wydarzeń branzowych.

Imprezy ogolnopolskie maja charakter przekrojowy i w głównej mierze przeznaczone sa dla przedstawicieli najwyzszych szczebli struktur zarządzania w organizacjach. Imprezy regionalne maja o wiele bardziej praktyczny i celowy charakter. Zapraszamy do ciagłego śledzenia naszych stron i uczestniczenia w najlepszych wydarzeniach, poswieconych OBSŁUDZE KLIENTA.

Chcielibyśmy, by każdy pojawiajacy się na rynku problem znajdował swoje rozwiazanie lub choćby był analizowany w szczegółowy sposób na naszych łamach tak, by wątpliwości występowały jak narzadziej i jak najkrócej.

Najłatwiejszą formułą aktywności jest samodzielne obserwowanie nowości pojawiajacych sie na portalu, otrzymywanie Newslettera branzowego w postaci miesiecznika oraz tradycyjnego kwartalnika, którego prenumeratę można w kazdym momencie zamówić lub przedłużyć. (dostep do fomularza zamówienia prenumeraty znajdziesz tutaj)
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego